Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MS 18 LTX BL 25 (601595900) АКУМУЛЯТОРНА ПИЛА ПО ДЕРЕВУ
18V 1x4Ah LiPOWER; ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ASC 72; КАРТОННА КОРОБКА
Ідеально підходить для обрізки дерев і кущів, а також для садово-паркових робіт.
Переваги
- Легка і потужна акумуляторна ланцюгова пилка 18 В з ідеальним балансом для комфортного догляду за деревами
- Потужний безщітковий двигун дозволяє виконувати роботи швидко й максимально ефективно
- Високоякісна ріжуча насадка «Oregon SpeedCut Nano»: вузький пропил для значно більшої кількості розрізів на одній зарядці акумулятора
- Максимальний захист користувачів завдяки запобіжному вимикачу, який запобігає випадковому запуску, та механізму швидкої зупинки ланцюга у разі віддачі
- Високий рівень комфорту роботи завдяки компактній конструкції і малій вазі порівняно з бензиновими ланцюговими пилками
- Пиляльний ланцюг просто натягувати та замінювати за допомогою закріпленого на корпусі інструмента для натягу
- Автоматичне змащування ланцюга та прозорий резервуар для оливи для зручної перевірки й доливання оливи
- Міцний зубчастий упор з металу для оптимального ведення і пиляння без великих зусиль
- До 80 швидких розрізів деревини твердих порід Ø 80 мм на одній зарядці акумулятора (акумуляторний блок LiPOWER 18 В/4,0 А·год)
- Екологічний і тихий завдяки режиму роботи від акумулятора, який дозволяє використовувати прилад також у зонах, що потребують тиші
- Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Комплект поставки
- Пиляльна шина Oregon SpeedCut Nano 25 см
- Пиляльний ланцюг Oregon SpeedCut Nano 25 см (0,325" LP / 1,1 мм)
- Захист пиляльного ланцюга
- Комбінований ключ
- Акумуляторний блок LiPOWER (18 В / 4,0 А·год)
- Зарядний пристрій ASC 72 "AIR COOLED"
Технічні дані
| Вид акумуляторного блока | LiPOWER |
| Напруга акумуляторного блока | 18 V |
| Ємність акумулятора | 1 x 4 Ah |
| Довжина шини | 25 cm |
| Довжина різання | 24 cm |
| Макс. швидкість ланцюга | 11,5 m/s |
| Форма зубців пильного ланцюга | Закруглений профіль / Низький профіль |
| Крок зубів пильного ланцюга | .325" LP |
| Товщина приводної ланки | 1.1 mm |
| кількість ланок | 46 |
| Об'єм масляного резервуара | 80 ml |
| Вага без акумуляторного блока | 2,2 kg |
| Вага з акумуляторним блоком | 2.8 kg |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 250 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 11.5 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 80 мл |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 12 134 ₴







Відправка з 14 червня 2026