Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LF 850 S (601049500) ФРЕЗЕР ДЛЯ ЗНЯТТЯ ЛАКУ
metaBOX 145
Переваги
- Оригінальний інструмент від Metabo: вирішує проблеми ремонтних робіт. Економія до 70 % часу порівняно зі звичайними методами виконання робіт.
- Для екологічного видалення лаків і фарб з плоских дерев'яних поверхонь, наприклад, драбин, дверей і вікон
- Підходить для обробки необробленої деревини
- Бокові ножі дозволяють обробляти фальці
- Плавне регулювання глибини фрезерування
- Корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла та тривалого строку служби
- Твердосплавні поворотні ножі, що можуть використовуватися з чотирьох боків, гарантують тривалий термін експлуатації
- Можливість підключення універсального пилососа
- З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Комплект поставки
- 4 твердостопні поворотні ножі
- З’єднувальна деталь для пиловидалення
- Шило з ручкою
- Комбінований ключ
- metaBOX 145
Технічні дані
| Окружність різання | 80 mm |
| Крутний момент | 2 Nm |
| Найбільша глибина паза | необмежений |
| Бокова висота фрезерування | 28 mm |
| Аксіальна глибина фрезерування | 0 - 0.3 mm |
| Радіальна глибина фрезерування | 0.15 mm |
| Кількість обертів холостого ходу | 11500 /min |
| Кількість обертів при номінальному навантаженні | 7500 /min |
| Номінальна споживана потужність | 850 W |
| Віддавана потужність | 470 W |
| Вага без мережевого кабелю | 2.5 kg |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 14 050 ₴







