Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hikoki G13STAYGZ КУТОВА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА
Переваги
- Надійний та продуктивний двигун.
- Чудовий захист обмоток якоря та статора, дозволяє виконувати легкі роботи з каменю, цегли, бетону, плитки тощо.
- Потужний редуктор для робіт різної складності та з різними матеріалами.
- Невеликий обхват корпусу 197 мм дозволяє зручно утримувати G13STAYGZ під час роботи.
- Продумана система охолодження з розташованими повітрозабірниками так, що їх не закриває рука під час роботи.
- Плавний пуск дозволяє начитати роботу без ривків.
- Захист від повторного включення.
- Для більшої надійності, фланець редуктора виконаний з алюмінієвого лиття під тиском.
- Кожух кріпиться за допомогою фіксуючого гвинта, який запобігає його провертанню.
- Передня рукоятка з можливістю встановлення з двох сторін.
- Компактний корпус редуктора, обладнаний кнопкою фіксації шпинделя, для швидкої зміни оснастки.
- Невеликі розміри та мала вага.
Комплект поставки
- Захисний кожух
- Гайка з двома отворами
- Додаткова рукоятка
- Ключ під два отвори
- В картонній упаковці
Технічні дані:
| Ø дисків | 125 mm |
| Номінальна споживана потужність | 600 W |
| Кількість обертів холостого ходу | 11500 /min |
| Обхват ручки | 197 мм |
| Різьба шпинделя | M 14 |
| Вага без мережевого кабелю | 1.9 kg |
| Довжина кабелю | 1.8 m |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 835 ₴


