
Комплект кутових затискачів Dasqua, кутники 90° з шкалами, 120 х 120 мм
2 295 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: DQ-1804-6551
Відправка з 25 травня 2026+380 (68) 168-65-64
Дмитро, Київ
- +380 (99) 248-59-69Дмитро, Київ
- +380 (67) 571-11-48Ігор Біндас
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір багатофункціональних кутових затискачів DQ-1804-6551 виробництва Dasqua для з'єднання та фіксації деталей під кутом 90° - 2 штуки
Набір з двох кутників 90°, 120 х 120 мм, з промаркованими шкалами та чотирьох затискачів ідеально підходить для склеювання, кріплення гвинтами або інших методів фіксації прямокутних з'єднань меблів або каркасів. Затискачі використовуються з внутрішньої або зовнішньої сторони з'єднань 90° для забезпечення перпендикулярності.
Особливості та переваги
- Положення затискачів можна вибрати індивідуально за допомогою прорізів у кронштейнах.
- Кутники виготовлені з алюмінію з лазерно-гравірованою шкалою з обох зовнішніх боків в мм та дюймах
- Також підходять для перевірки прямих кутів (наприклад, упори фрезерного столу тощо).
- Затискачі з нержавіючої сталі для міцної фіксації, захищені від іржі та корозії, забезпечуючи вам тривалий термін служби.
- Набір використовується як професійно, так і в домашній майстерні для затискання коробок, шухляд, шаф, рам.
- Може використовуватися як допоміжний засіб для склеювання, допоміжний засіб для розмітки країв та інструмент для перевірки.
- Точний кут 90 градусів.
- Високоточна шкала з лазерним маркуванням.
Технічні дані
| Довжина сторони кутника | 120 мм |
| Шкала | у мм та дюймах |
| Вага комплекту | 710 гр |
| Матеріали | Анодований алюміній, нержавіюча сталь, пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Затискач |
| Матеріал струбцини | Алюміній, Сталь, Пластик |
| Механізм | Гвинтовий |
| Ширина затиску | 60 мм |
| Вага | 0.71 кг |
| Країна бренду | Італія |
| Виробник | DASQUA |
- Ціна: 2 295 ₴/комплект





