Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкантовий ручний присадочний фрезер Triton TDJ600 710W
Подвійне свердління під шканти з двигуном 710 Вт та відстанню між отворами 32 мм.
Шкантовий фрезер Triton TDJ600 забезпечує більшу легкість та ефективність свердління дюбельных отворів. Спрощує виготовлення меблів та полиць. Суцільнометалевий механізм та редуктор для тривалого терміну служби. Регульований кутовий упор 0-90°. Швидке налаштування глибини свердління 0-38 мм. Прецизійний рейковий механізм для точного регулювання висоти. Чіткий 3-рядковий оглядовий стенд забезпечує легке налаштування та швидке повторення операцій. Ізольована ручка з місцем для зберігання шестигранного ключа. У комплекті два свердла діаметром 8 мм та міцна сумка для перенесення.
Особливості та переваги
- Прецизійна рейкова система дозволяє точно регулювати товщину матеріалу
- Змінне налаштування глибини свердління відповідає точним вимогам кожного з'єднання
- Подвійне свердління для швидкого та точного з'єднання
- Регулювання упору 0-90° для широкого діапазону надійних та точних кутових з'єднань
- Зубці для точного свердління повторюваних отворів заданих розмірів
- Чіткий, калібрований оглядовий пристрій забезпечує точне налаштування та свердління
- Передня ручка-скоба покращує контроль та зчеплення
- Пиловідвідний отвір дозволяє підключитися до системи аспірації для чистішого та безпечнішого робочого середовища
- Курковий вимикач зручно розташований для легкого доступу
Технічні дані
- Глибина свердління 0 – 38 мм
- Відстань між центрами свердел 32 мм
- Кут нахилу підошви 0 – 90 градусів
- Діаметр хвостовика свердла Ø 8 мм
- Діаметр свердла макс. 12 мм
- Установка кутового упору 0 – 90°
- Частота обертання на холостому ходу 17 000 об/хв
- Споживана потужність 710 Вт
- Вага 2,99 кг
- Габарити (ДхШхВ) 345 * 154 * 212 мм
- Діаметри витяжного патрубка: внутрішній - 31,8 мм, зовнішній - 38,5 мм
Комплект постачання
- 1 x шкантовий присадочний фрезер Triton TDJ600 710W
- 2 x свердла Ø8 мм
- 1 х шестигранний ключ
- 1 х пара запасних вугільних щіток
- 1 х сумка для перенесення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина фрезерування | 38 мм |
| Максимальна кількість обертів | 17000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Вага | 2.99 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 345 мм |
| Висота | 212 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Діаметр хвостовика фрези | 8 мм |
| Діаметр аспіраційного патрубка | 38 мм |
| Кількість шпинделей | 2 шт |
| Відстань між шпинделями | 32 мм |
| Глибина свердління | 38 мм |
| Країна бренду | Велика Британія |
- Ціна: 15 332 ₴










