Новинка жовтня 2024

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для контейнера під систейнери³ SYS3-RK/6 M 337
Комплект постачання
- 200x дюбелі DuoPower 5 x 25 мм
- 130x дюбелі DuoPower 6 x 30 мм
- 130x дюбелі DuoPower 6 x 50 мм
- 70x дюбелі DuoPower 8 x 40 мм
- 40x дюбелі DuoPower 10 x 50 мм
- 40x дюбелі для гіпсокартону DuoBlade 6 x 35 мм
- систейнер³ SYS3 S 76
Переваги
Набір дюбелів у зручному форматі.
З набором дюбелів в систейнері³ S ви можете працювати практично з будь-якими будівельними матеріалами. У набір входять високоякісні дюбелі DuoPower діаметром 5, 6, 8 та 10 мм, а також дюбелі для гіпсокартону 6 x 35. Всі вони наочно розкладені для надійного зберігання у зручному міні-систейнері³ S 76. І все це можна взяти з собою: ви можете вставити систейнер з оснасткою в контейнер для систейнерів³ і перевозити його в автомобільній модульній системі bott vario3.
- Універсальність: двокомпонентний дюбель fischer DuoPower для встановлення у всіх будівельних матеріалах. Дюбель адаптується до матеріалу і здатний витримувати великі навантаження за рахунок трьох принципів анкерування: розпір, складання, закручування у вузол
- Інноваційність: дюбель для гіпсокартону fischer DuoBlade з самонарізним вістрям для чистого та ефективного свердління. Дюбель призначений для кріплення на гвинтах у дереві, металі та ДСП товщиною 4—5 мм, а також для встановлення гачків та вушок
- Наочно: все акуратно розкладено в міні-систейнері³ S і завжди під рукою
- Гнучкість у використанні: роздільники для індивідуального поділу на відсіки
- Модульний принцип: ще більше можливостей для зберігання та транспортування в контейнері для систейнерів³
- Дюбелі DuoBlade: самонарізна різьба забезпечує чудове кріплення
- Стопорний елемент запобігає провертанню дюбеля
- Розпірна дія забезпечує абсолютно надійне кріплення
- Дюбелі DuoPower: двокомпонентні дюбелі, що задіють три принципи анкерування: розпір, складання, закручування у вузол
Застосування
Спеціалізація
- Для надійного кріплення важких предметів на стінах, стелях та підлогах
- Дюбелі DuoPower для кріплення в бетоні, керамічній цеглі, природному камені, повнотілій та порожнистій силікатній цеглі, порожнистих перекриттях та ДСП.
- Самосвердлячі дюбелі DuoBlade з металевим центруючим шипом для гіпсокартону та гіпсоволокнистих листів
Технічні дані
Розміри (Д x Ш x В) | 265 x 171 x 71 мм |
Розміри з ніжками (Д x Ш x В) | 265 x 171 x 76 мм |
Внутрішні розміри (Д x Ш x В) | 258 x 164 x 67 мм |
Вантажопідйомність | 5,00 кг |
Вантажопідйомність загальна при з'єднанні з систейнерами | 15,00 кг |
Допустиме навантаження на кришку | 100,00 кг |
Основні | |
---|---|
Виробник | Festool |
Країна виробник | Німеччина |
Тип дюбеля | Універсальний |
Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів, Для пористих і пустотілих матеріалів, Для листових матеріалів |
Кількість в упаковці | 610 шт. |
Набір | Так |
- Ціна: 4 975 ₴