Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза для меблевої або дверної ручки I30 D47,6 R7,14 S12 955.604.11
Фрези профільні цієї серії виробництва CMT (Італія) дають змогу спрофілювати акуратну інтегровану ручку, яка гармонійно виглядає на фасадах для захвату пальцями врівень з лицьовою стороною фасаду або шухляди.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ, ЛДСП, ДСП |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 47.6 мм |
| Довжина загальна | 66.6 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 7.14 мм |
- Ціна: 5 636 ₴



Відправка з 14 червня 2026