Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза для прихованої меблевої ручки T18 D38,1 R6 S8 955.103.11
Фрези профільні цієї серії виробництва CMT (Італія) дають змогу спрофілювати акуратну інтегровану, приховану зовні ручку, яка гармонійно виглядає на фасадах для захвату пальцями врівень з лицьовою стороною фасаду або шухляди. Це оригінальний варіант маскування ручок на корпусних меблях, вони непомітні, не "дроблять» поверхню фасадів, і меблі виглядають більш стильно.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ, ЛДСП, ДСП |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 38.1 мм |
| Довжина загальна | 55.5 мм |
| Довжина робочої частини | 20.7 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 6 мм |
- Ціна: 4 110 ₴






