Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Максимальне навантаження до 300 кг
- Застосовуються правила безпеки CE
- Повністю захищена від атмосферного впливу
- Ексклюзивний дизайн
- Перші у світі запатентовані системи регулювання та блокування
- Швидке встановлення. Легко, швидко та точно
- Сталеві труби товщиною 1мм
- Точне регулювання додаткового розширення
- Багатодискова система фіксації для швидкого розширення та миттєвого гальмування
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Технічні характеристики
| Мінімальна довжина | 950 мм |
| Максимальна довжина | 1700 мм |
| Максимальне навантаження на мінімальній довжині | 300 кг |
| Максимальне навантаження на максимальній довжині | 200 кг |
| Вага | 1,81 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piher |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 1.81 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина затиску | 1700 мм |
| Механізм | Гвинтовий |
- Ціна: 2 814 ₴










Відправка з 08 червня 2026








