Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KH 18 LTX 24 (601712850) АКУМУЛЯТОРНИЙ 3-Х РЕЖИМНИЙ ПЕРФОРАТОР
18V; КАРТОННА КОРОБКА
Відкрийте для себе свободу роботи без кабелю
Перфоратори Metabo з живленням від акумулятора можуть успішно змагатися з мережевими перфораторами й відбійними молотками SDS-plus. Акумуляторні перфоратори, оснащені потужним ударним механізмом, характеризуються великим рівнем енергії одиничного удару, яка забезпечує швидке виготовлення отворів у бетоні й цегляній кладці. Для довбання можна також використовувати акумуляторні комбіновані перфоратори з відключенням обертання.
Переваги
- Акумуляторний перфоратор із тримачем SDS Plus до потужних бурів і зубил — у пригоді завжди та всюди
- Комбінований перфоратор з 3 функціями: Буріння, свердління та довбання
- Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
- Керований електронікою плавний пуск для точного початку свердління
- Запобіжна стопорна муфта: механічне роз'єднання привода при блокуванні свердла для безпечної роботи
- Із кріпленням для ременів безпеки інструменту для роботи на великій висоті
- Світлодіодне робоче підсвічування для оптимального огляду місця свердління
- Свердління без пилу із зовнішнім пристроєм для видалення пилу ESA plus (приладдя)
- Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Комплект поставки
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини свердління
- без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Технічні дані:
| Вид акумуляторного блоку | Li-Ion |
| Напруга акумуляторного блоку | 18 V |
| Максимальна енергія одного удару (EPTA) | 2.1 J |
| Максимальна кількість ударів | 5200 /min |
| Ø свердління в бетоні бурами | 24 mm |
| Ø свердління в кам'яній кладці свердлильними коронками | 68 mm |
| Ø свердління, сталь | 13 mm |
| Ø свердління, м'яка деревина | 30 mm |
| Кількість обертів холостого ходу | 0 - 1400 /min |
| Патрон | SDS-plus |
| Вага без акумуляторного блоку | 2.6 kg |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.1 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 68 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 332 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Висота | 208 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 7 299 ₴



