Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей комплект фрез дає можливість створювати восьмикутні коробки та інші проекти, де необхідно з’єднувати під кутом. Тепер вам не доведеться боротися з незручністю фіксації деталей з кутом 22,5°.
Ламелі або шканти вимагають багато часу, до того ж їх складно затиснути; але відповідні фрези CMT спрощують налаштування. Регулювання висоти не проблема. Все, що вам потрібно зробити, це відрегулювати упор так, щоб верхній край заготовки перетинався в одній точці з ножем фрези та вертикальним упором, як показано на малюнку.

Після того, як ваші стики оброблені, їх можна проклеїти, зібрати й просто зафіксувати стрічковою струбциною або стяжною стрічкою.
| D, мм | l, мм | L, мм | T1, мм | S, мм | Кут A | Артикул |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 37,3 | 22,2 | 60,3 | 9,5÷19 | 8 | 22,5° | 955.005.11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 37.3 мм |
| Довжина загальна | 60.3 мм |
| Довжина робочої частини | 22.2 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
- Ціна: 9 816 ₴





Відправка з 14 червня 2026