Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидке та ефективне виконання з’єднання шип-паз стало можливим завдяки комплекту з двох фрез для виготовлення відповідних профілів. Фрези для з'єднання шип-паз CMT (Італія) застосовуються при виготовленні різних збірних виробів, рамних конструкцій.

Звичайно, цей комплект,може бути використаний і для інших операцій - пазування, відбору чверті тощо.
| D, мм | l, мм | L, мм | H, мм | S, мм | Паз, мм | Артикул |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 47,6 | 19 | 71 | 12,8 | 8 | 6,4 | 900.126.11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 47.6 мм |
| Довжина загальна | 71 мм |
| Довжина робочої частини | 19 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
- Ціна: 7 568 ₴




Відправка з 14 червня 2026