Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ до успіху при виготовленні якісних висувних меблевих шухляд лежить в кутових з’єднаннях. Фрези CMT для виготовлення меблевих шухляд формують надійне замкове з’єднання з наступною фіксацією клеєм.
Однією з головних переваг цього з’єднання є швидкість виготовлення – вам потрібно зробити всього чотири проходи фрезою – і шухляда готова!
Приклад налаштування фрезерування та принцип з'єднання показано на малюнку.

| D, мм | l, мм | L, мм | T1, мм | S, мм | Артикул |
|---|---|---|---|---|---|
| 50,8 | 12,7 | 50,8 | 15,87÷25,4 | 12 | 955.502.11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 15 мм |
| Діаметр робочий | 50.8 мм |
| Довжина загальна | 50.8 мм |
| Довжина робочої частини | 12.7 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
- Ціна: 4 895 ₴





Відправка з 14 червня 2026