Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою цієї фрези можна досить легко створювати акуратні шипові з’єднання по типу ящикового шипа з товщиною заготовок від 12 до 40 мм. Використовуючи її, ви зможете обробляти заготовки різної товщини без жодних додаткових регулювань.
Підшипник дає змогу фрезерувати шип на глибину до 9,5 мм. Іншої глибини обробки можна досягти, використовуючи змінні підшипники (можна придбати окремо):
791.020.00 - підшипник Ø38,1 мм (для глибини 4,76 мм)
791.029.00 - підшипник Ø34,9 мм (для глибини 6,35 мм)
791.015.00 - підшипник Ø34,7 мм (для глибини 8 мм)
791.011.00 - підшипник Ø19 мм (для глибини 14,3 мм).
| D, мм | H, мм | T1, мм | L, мм | S, мм | Артикул |
|---|---|---|---|---|---|
| 47,6 | 9,5 | 12÷40 | 97 | 12 | 900.616.11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 47.6 мм |
| Довжина загальна | 97 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
- Ціна: 8 991 ₴




Відправка з 14 червня 2026