Ця багатоцільова фреза для зрощування дає можливість створювати одні з найміцніших з’єднань торець-в-торець або сторона-до-сторони деревини і деревних композитних матеріалів. Точно підігнана поверхня, що з’єднується, і максимальна площа контакту клейового шару робить з’єднання міцнішим навіть в порівнянні з незрощеною масивною ділянкою.
Фреза для клейового зрощування має дві канавки для відводу стружки і твердосплавні зубці на кожній з шести пазових фрез, що знімаються й переставляються, завдяки чому можна обробляти заготовки товщиною від 12,7 до 36 мм.
На малюнку показано метод налаштування глибини фрезерування 5,5 мм (при цьому підлаштуванням глибини досягається бажана плотність з'єднання) та приклад переналаштування на потрібну товщину заготовки.

Фреза просто ідеальна для створення карнизів, молдингів, меблів тощо.
| D, мм | H, мм | T1, мм | L, мм | S, мм | Артикул |
|---|---|---|---|---|---|
| 47,6 | 5,5 | 12,7÷36 | 97 | 12 | 900.606.11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 47.6 мм |
| Довжина загальна | 97 мм |
| Довжина робочої частини | 36 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
- Ціна: 10 542 ₴




Відправка з 14 червня 2026