Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Збираєтеся робити фільонку, меблевий щит товщиною від 15 до 30 мм, з’єднати ламелі – зверніть увагу на цю фрезу CMT (Італія). Ви зможете зробити це швидко, без помилок, і, головне, отримаєте дуже міцне з’єднання.
Для точного з’єднання покладіть заготовку по центру фрези, як показано на малюнку нижче. Профіль ножа має однакові прямі ділянки зверху й знизу. Першим проходом пройдіть одну сторону заготовки, переверніть її та обробіть з протилежного боку. Ви отримаєте заготовки, які ідеально підходять одна до одної та міцно з’єднуються за допомогою клею.

Фреза використовується для роботи з м’якою і твердою деревиною.

| D, мм | l, мм | L, мм | T1, мм | S, мм | Артикул |
|---|---|---|---|---|---|
| 44,4 | 32 | 70,1 | 15÷30 | 12 | 955.501.11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 44.4 мм |
| Довжина загальна | 70.1 мм |
| Довжина робочої частини | 32 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
- Ціна: 5 548 ₴





Відправка з 14 червня 2026