
Фреза обгонна зі змінними ножами та конічним підшипником 980.562.11
3 968 ₴
- Під замовлення
- Код: 980.562.11
Відправка з 10 травня 2026+380 (68) 168-65-64
Дмитро, Київ
- +380 (99) 248-59-69Дмитро, Київ
- +380 (67) 571-11-48Ігор Біндас
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для обкатки за шаблоном, торцювання деталей, попередньої обгонки вирізу під мийку зі штучного каменю.
Фреза оснащується конічним підшипником, максимальний діаметр якого перевищує робочий діаметр фрези. Завдяки цьому є можливість попереднього фрезерування вирізу під "утоплену" мийку.
Твердосплавні змінні ножі забезпечують довгу та комфортну роботу. Крім того, двостороння заточка змінних ножів заощадить ваш час та кошти.
Підшипник в спеціальній обоймі конічної форми з матеріалу Delrin®, який встановлено на фрезах, не залишає слідів на заготовці при торканні деталі.
Ці фрези призначені для використання на ручних фрезерах та розраховані на обгонку й торцювання штучного каменю, будь-якої деревини та деревних композитів.
|
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ, ЛДСП, ДСП, HPL(компакт пластик) |
| Конструкція | Збірна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 22 мм |
| Довжина загальна | 83 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Виконання | Обгонная |
- Ціна: 3 968 ₴

