Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для обкатки за шаблоном, торцювання деталей, попередньої обгонки вирізу під пряму мийку зі штучного каменю.
Фреза оснащується підшипником в спеціальній обоймі з матеріалу Delrin®, який не залишає слідів на заготовці при торканні деталі.
Ці фрези призначені для використання на ручних фрезерах та розраховані на обгонку й торцювання штучного каменю, будь-якої деревини та деревних композитів.
|
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ, ЛДСП, ДСП, HPL(компакт пластик) |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 19.05 мм |
| Довжина загальна | 78 мм |
| Довжина робочої частини | 25.4 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Виконання | Обгонная |
- Ціна: 2 576 ₴


Відправка з 11 травня 2026