Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для похилої обгонки й торцювання деталей зі штучного каменю.
Ці фрези призначені для використання на ручних фрезерах і верстатах з ЧПК та розраховані на зняття фаски 15° на деталях, обгонку й торцювання штучного каменю, будь-якої деревини та деревних композитів.
|
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ, ЛДСП, ДСП, HPL(компакт пластик) |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 23 мм |
| Довжина загальна | 63.5 мм |
| Довжина робочої частини | 25.4 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Виконання | Конічна |
- Ціна: 3 148 ₴


Відправка з 10 травня 2026