Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовуйте ці фрези для створення традиційних заокруглених граней кухонних робочих поверхонь та інших деталей зі штучного каменю.
Ці кінцеві фрези призначені для використання в ручних фрезерах. Для ідеальної якості обробки штучного каменю на підшипнику встановлена обойма з матеріалу Delrin®, що запобігає появі подряпин на матеріалі при гальмуванні підшипника.
| D, мм | l, мм | R, мм | S, мм | L, мм | Артикул |
|---|---|---|---|---|---|
| 16,7 | 12,7 | 2 | 8 | 52,5 | 938.167.11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 16.7 мм |
| Довжина загальна | 52.5 мм |
| Довжина робочої частини | 12.7 мм |
| Радіус | 2 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Радіусна |
- Ціна: 2 048 ₴


