Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект постачання
- в упаковці для торгових стендів
Переваги
Маленький та компактний для CXS/TXS 12.
Спеціально розроблений для акумуляторних дрилів-шуруповертів CXS та TXS 12: дуже легкий та зручний акумулятор забезпечує оптимальне розподілення ваги. 12 В та 2,5 А·год – це ідеальна комбінація для основних складально-монтажних робіт у важкодоступних місцях та над головою. Сумісний з усіма зарядними пристроями з лінійки акумуляторних інструментів на 18 В Festool. І, звичайно, пакет сервісних послуг Festool страхує акумулятор від будь-яких неприємностей.
- Спеціально для CXS і TXS 12: акумулятор для найменших акумуляторних дрилів-шуруповертів з асортименту Festool
- Літій-іонний (Li-Ion) акумулятор сумісний з усіма зарядними пристроями з лінійки акумуляторних інструментів на 18 В Festool
- Практично: світлодіодний індикатор залишкової ємності
- Обгумована поверхня для захисту заготовки
- Забудьте про проблеми з інструментами: завдяки комплексному пакету послуг Festool акумулятори також застраховані від будь-яких неприємностей
Переваги виробу
Сумісність |
Унікальна якість |
Безкоштовне гарантійне обслуговування, в тому числі і акумуляторів. |
|---|---|---|
| Сумісний з усіма зарядними пристроями з лінійки акумуляторних інструментів на 18 В Festool. | Акумулятор вагою лише 270 г створений спеціально для зручності роботи майже невагомими шуруповертами CXS і TXS 12 В. Спеціальний практичний індикатор показує поточний рівень заряду акумулятора. Обгумована нижня сторона не залишає подряпин на заготовці, що обробляється. | Комплексне сервісне обслуговування акумуляторів та зарядних пристроїв у перші три роки виконується абсолютно безкоштовно. Щоб ви могли сконцентруватися на головному – на своїй роботі. |
Застосування
Спеціалізація
- У комбінації з компактним акумуляторним дрилем-шуруповертом CXS/TXS 12 може використовуватися у вузьких і важкодоступних місцях, наприклад, при складанні меблів
Технічні дані
| Напруга | 10,8 В |
| Ємність | 2,50 А/год |
| Маса | 0,27 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга | 10.8 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.27 кг |
- Ціна: 2 885 ₴


Відправка з 14 червня 2026