Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування
Спеціалізація
- Ідеально підходить для розпилу сталевих кабель-каналів та профілів
- Для заглибної пили TS 75
Технічні дані
Діаметр 210 мм
Ширина пропилу 2,20 мм
Ø отвору 30 мм
Кількість зубів 36
Передній кут 1,00°
Форма зуба F
Комплект постачання
в упаковці для торгових стендів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Метал, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість зубів | 36 |
| Основні | |
| Призначення інструменту | Електропила |
- Ціна: 7 385 ₴

Відправка з 19 квітня 2026