Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування
Спеціалізація
- Для всіх типів деревини, будівельних панелей, м'якого пластику
- Для ручних пил FESTOOL TS 75
Технічні дані
Діаметр 210 мм
Ширина пропилу 2,60 мм
Ø отвору 30 мм
Кількість зубів 18
Передній кут 20,00 °
Форма зуба W
Комплект постачання
в упаковці для торгових стендів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, М'яка деревина, Тверда деревина |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.6 мм |
| Кількість зубів | 18 |
| Вид обробки | Поздовжнє пиляння |
- Ціна: 3 709 ₴


Відправка з 19 квітня 2026