Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування
Спеціалізація
- Для алюмінієвих панелей і профілів, а також для твердих і армованих пластмас
- Для ручних пил FESTOOL TS 75
Технічні дані
Діаметр 210 мм
Ширина пропилу 2,40 мм
Ø отвору 30 мм
Кількість зубів 72
Передній кут -5,00°
Форма зуба TF
Комплект постачання
в упаковці для торгових стендів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Ламінат, МДФ, Оргскло, ЛДСП, Штучний камінь, Металопластик, HPL |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість зубів | 72 |
- Ціна: 10 572 ₴


Відправка з 19 квітня 2026