Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування
Спеціалізація
- Для чистового поперечного розпилу без сколів масиву деревини, а також шпонованих і ламінованих плит
- Для ручних пил FESTOOL TS 75
Технічні дані
Діаметр 210 мм
Ширина пропилу 2,40 мм
Ø отвору 30 мм
Кількість зубів 52
Передній кут 5,00°
Форма зуба W
Комплект постачання
в упаковці для торгових стендів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, ЛДСП |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість зубів | 52 |
- Ціна: 6 573 ₴



Відправка з 19 квітня 2026