Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза фасочна з підшипником A22˚ D25 I11 S6 659.024.11
Фрези фасочні з нижнім підшипником CMT (Італія) з двома змінними твердосплавними ножами, які фіксуються гвинтами, призначені для зняття звисів ламінату, фінішної доводки ламінатів, зняття фасок під різними кутами, фрезерування скосів, створення декоративних пазів уздовж з'єднань деталей меблів при роботі за шаблоном або вздовж обробленого торця деталі. Ножі мають чотирибічну заточку для зміни ріжучих крайок (при перевороті ножа). Фрези використовуються на ручних фрезерах для роботи по деревині, МДФ та інших деревоматеріалах, а також пластиках.
Додатково можна придбати запасні ножі, а також підшипники, гвинти й ключі для обслуговування фрез.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Збірна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 25 мм |
| Довжина загальна | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 11 мм |
| Кут заточування | 22 град. |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
- Ціна: 4 385 ₴




Відправка з 10 травня 2026