Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза фасочна двозуба A45˚ D29 I8 S6 658.047.11
Фрези фасочні CMT (Італія) з двома змінними твердосплавними ножами, які фіксуються гвинтами, призначені для зняття звисів ламінату, фінішної доводки ламінатів, зняття фасок під різними кутами, фрезерування скосів, створення декоративних пазів уздовж з'єднань деталей меблів при роботі за напрямною лінійкою або на верстаті з ЧПК. Ножі мають чотирибічну заточку для зміни ріжучих крайок (при перевороті ножа). Фрези використовуються на ручних фрезерах та верстатах з ЧПК для роботи по деревині, МДФ та інших деревоматеріалах, а також пластиках.
Додатково можна придбати запасні ножі, а також гвинти й ключі для обслуговування фрез.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Збірна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 29 мм |
| Довжина загальна | 52 мм |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
| Кут заточування | 45 град. |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
- Ціна: 3 652 ₴




Відправка з 10 травня 2026