Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила для порізки алюмінію D260x30x2,8 Z80 297.080.11M
Призначення:
Пили для електроінструменту CMT (Італія) серії 297 для кольорових металів ідеальні для торцювальних та циркулярних пильних верстатів та оптимальні для робіт по алюмінію, міді, іншим металам та сплавам, які не містять заліза, а також штучному каменю, HPL, ламінату й композитним матеріалам, чому сприяє необхідна кількість зубів, а також оптимальний негативний кут врізання.
Застосовуються на верстатах з ручною подачею матеріалу або ручною подачею пили.
Обладнання:
Електроінструмент, маятникові пили, настільні циркулярні пили.
Технічні деталі:
Форма зубів - TCG - прямий-трапеція. Негативний передній кут заточки α=-6°.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Штучний камінь, Ламінат, Пластик |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 260 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.8 мм |
| Кількість зубів | 80 |
| Вид обробки | Чистий рез |
- Ціна: 4 980 ₴










