Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поздовжня пила ITK PLUS D210x30x1,8 Z24 271.210.24M
Призначення:
Поздовжні пили CMT (Італія) ITK PLUS призначені для пиляння з тонким пропилом деревини м'яких і твердих порід вздовж волокон, чому сприяє невелика кількість зубів, змінно-скошена й спеціальна заточка, а також оптимальний кут врізання.
Обладнання:
Настільні циркулярні пили, маятникові пили, електроінструмент.
Технічні деталі:
Форма зубів - поперемінно скошений та розвернутий 10°ATB+8°Shear. Позитивний передній кут заточки α20°.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | М'яка деревина, Тверда деревина |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Вид обробки | Поздовжнє пиляння |
- Ціна: 2 029 ₴







Відправка з 14 травня 2026