Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза обгонна Z=3! з нижнім підшипником D12,7 I25,4 S8 906.227.11
Фрези обгонні CMT (Італія) з нижнім підшипником призначені для чистової обробки торців деталей, для обрізки бічних поздовжніх звисів.
Забезпечують високу точність при різанні ламінату й відмінні результати фінішної обробки при роботі за шаблоном.
Фреза оснащена трьома напайними твердосплавними ножами для більшої ефективності та високої якості обробки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 12.7 мм |
| Довжина загальна | 71 мм |
| Довжина робочої частини | 25.4 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
- Ціна: 2 399 ₴






