
Фреза обгонна аксіальна з нижнім підшипником D12,7 I12,7 S12 906.628.11
1 873 ₴
- Під замовлення
- Код: 906.628.11
Відправка з 13 травня 2026+380 (68) 168-65-64
Дмитро, Київ
- +380 (99) 248-59-69Дмитро, Київ
- +380 (67) 571-11-48Ігор Біндас
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза обгонна аксіальна з нижнім підшипником D12,7 I12,7 S12 906.628.11
Фрези обгонні CMT (Італія) з нижнім підшипником призначені для чистової обробки торців деталей, для обрізки бічних поздовжніх звисів.
Забезпечують високу точність при різанні ламінату й відмінні результати фінішної обробки при роботі за шаблоном.
Обкатні фрези з нижнім підшипником (тримери) мають аксіально розташовані ножі (в тих випадках, коли це дозволяють габарити інструменту), призначені для чистової обробки торців деталей без сколів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 12.7 мм |
| Довжина загальна | 70.6 мм |
| Довжина робочої частини | 12.7 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
- Ціна: 1 873 ₴




