Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза обгонна з нижнім підшипником D6,35 I25,4 S6 706.064.11
Фрези обгонні CMT (Італія) з нижнім підшипником призначені для чистової обробки торців деталей, для обрізки бічних поздовжніх звисів.
Забезпечують високу точність при різанні ламінату й відмінні результати фінішної обробки при роботі за шаблоном.
Ріжуча частина фрези 706.064.11 виготовлена з монолітного твердого сплаву.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 6.35 мм |
| Довжина загальна | 63.5 мм |
| Довжина робочої частини | 25.4 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
- Ціна: 2 046 ₴





