ASA 30 L PC (602086000) УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПИЛОСОС
КАРТОННА КОРОБКА
Універсальні промислові пилососи Metabo для ефективного прибирання й відсмоктування
Універсальні пилососи призначені для підтримання чистоти на робочому місці й забезпечення роботи майже без пилу як у майстерні, так і на будівельному майданчику. Під час пиляння, свердління, шліфування, фрезерування й стругання утворюються стружка й пил найрізноманітніших видів, які завдають шкоди користувачеві й засмічують робоче оточення. Тому професійні користувачі використовують витяжні системи, які під'єднуються безпосередньо до електроінструмента. Ці системи безпосередньо відсмоктують стружку й пил, які часто є навіть небезпечними. Для цього найкраще пристосовані пилососи Metabo для вологого/сухого прибирання, допущені для використання в промисловості. Вони містять вбудовану розетку для електроінструменту, яка уможливлює автоматичне увімкнення й вимкнення пилососа синхронно з електроінструментом. Завдяки компактній конструкції універсальні пилососи найкраще пристосовані до мобільного застосування.
Переваги
- Компактний, універсальний пилосос класу пилу L із вбудованою системою очищення фільтра
- Швидке з’єднання metaBOX з інструментами та приладдям на пилососі для легкого переміщення
- Пилосос для сухого / вологого прибирання з допуском для промислового застосування
- Для пиловидалення при роботі електроінструмента і для прибирання будмайданчика, майстерні, тощо.
- Розетка для електроінструменту, для використання автоматики увімкнення / вимикання пилосмока
- PressClean (очищення під тиском): ручне очищення фільтру потужним повітряним потоком при натисканні кнопки на пилососі.
- Захист користувачів: сертифікат відповідно до норм ЄС для пилу класу L
- Зупинка всмоктування під час збирання рідини, щойно контейнер заповнено
- Автоматичний механізм очищення всмоктувального шлангу
- Антистатичне базове обладнання протидіє статичному заряджанню при використанні відповідних комплектуючих
- Легко транспортувати завдяки тримачам кабелів і шлангів, а також відсіку для труб і насадок
- Практичне відділення для комплектуючих та поверхня для розміщення приладдя
- Практичний відсік для приладдя з відкидною кришкою для дрібних деталей
- Приладдя для пилососа із системою Quick для швидкої зміни в процесі експлуатації
Комплект поставки
- Всмоктувальний шланг Quick (Ø 32 мм / 3,2 м)
- З'єднувальна муфта Quick, Ø 28/35 мм
- Проміжна деталь рукоятки Quick Professional
- 3 пластикові всмоктувальні трубки
- Фільтрувальний мішок з нетканих матеріалів
- Насадка для швів
- Насадка для підлоги (ширина 300 мм)
- Всмоктувальна насадка (ширина 120 мм)
Технічні дані
| Продуктивність повітря (на турбіні), макс. | 4200 l/min |
| Розрідження повітря | 225 hPa (mbar) |
| Робоча площа фільтра | 3500 cm² |
| Максимальна споживана потужність | 1200 W |
| Об'єм контейнера | 20 l |
| Діаметр всмоктувального шлангу | 32 mm |
| Довжина шлангу | 3.2 m |
| Вага | 10.8 kg |
| Довжина кабелю | 5.5 m |
| Рівень звукового тиску | 78 dB(A) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Розрідження | 225 мбар |
| Максимальна витрата повітря | 70 літр/сек |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Площа фільтра | 3.5 кв.м |
| Можливість збору рідини | Так |
| Функція самоочищення фільтра | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 3.2 м |
| Антистатична система | Так |
| Відсік для зберігання насадок | Так |
| Довжина мережевого шнура | 5.5 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
- Ціна: 10 499 ₴






