Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги
Зносостійкість й точність в найжорсткіших умовах експлуатації.
Великий вибір в залежності від типу робіт й оброблюваного матеріалу. Пильні диски з високоякісної сталі з зубами з дрібнозернистого твердого сплаву. Ви досягнете ідеальних результатів, тільки якщо якість пильного полотна буде відповідати якості інструменту.
- Системне рішення для роботи з ламінатом та меламіновимі панелями, алюмінієм, деревиною тощо
- Ідеальний тандем із заглибними пилами TS 60 K , TSV 60 K та акумуляторною монтажною дисковою пилою CSC SYS 50 EBI від Festool для точної та ефективної роботи
- Зуби пил виконані з високоякісного твердого сплаву й гарантують швидке виконання ідеально рівних різів
- Кут атаки й форма зуба відповідають оброблюваному матеріалу та інструменту
- Кольорове маркування полегшує вибір правильного пильного диску
- Для ламінату, ламінованих плит. оргскла, меламінових плит, штучного каменю та мінеральних матеріалів (червоний)
- Для алюмінієвих панелей та профілів, плексигласу, твердих й армованих пластмас, легованих сплавів, алюмінієвих композитних плит (синій)
- Для шпонованих та ламінованих панелей, деревини й МДФ: чистий розпил (жовтий)
Переваги виробу
Відмінна якість різу |
Швидше до кращого результату |
Перевага в системі |
|---|---|---|
| Форма зубів диску забезпечує високу продуктивність пиляння та якість різу - для ефективної роботи. | Зменшення товщини пильних дисків дає змогу прискорити робочий процес. Зуби з високоякісного твердого сплаву мають значно більший ресурс при незмінній якості різу. | Низький знос і довгий термін служби завдяки ідеально підібраним системним компонентам: злагоджена робота пильних дисків та заглибних пил Festool Festool TS 60 K, TSV 60 K, а також акумуляторної монтажної дискової пили CSC SYS 50 EBI. |
Технічні дані
| Діаметр пильного диску | 168 мм |
| Ширина пропилу | 1,80 мм |
| Товщина корпусу диску | 1,20 мм |
| Ø посадочного отвору | 20 мм |
Комплект постачання
в упаковці для торгових стендів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, МДФ, HPL, Тверда деревина, Оргскло, ЛДСП, Штучний камінь, М'яка деревина, Фанера, Пластик, Дерево, Ламінат |
| Діаметр зовнішній | 168 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Основні | |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
- Ціна: 15 157 ₴









