Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промисловий пилосос Starmix NSG uClean ARDL-1432 EHP (016344)
Комплект постачання
- 1x всмоктувальний шланг, ø 35 мм x 3,2 м (арт. № 413228);
- 1x пластикова ручка із заслінкою вторинного повітря (арт. № 424804);
- 2x пластикові всмоктувальні трубки (по 50 см) (арт. № 424859);
- 1x щілинна насадка (довжина 22 см) (арт. № 417011);
- 1x гумова насадка (довжина 23 см) (арт. № 425696);
- 1x насадка для підлоги 30 (BG Bau) (арт. № 440941)
- 1х фільтр-мішок із флісу, клас пилу «M»
- 1х пінний фільтр FSS 1200
Переваги
- Одноступеневий високошвидкісний двигун із високошвидкісною турбіною. Оптимальна ефективність завдяки значно вищій продуктивності та потужності всмоктування порівняно з аналогічними двигунами тієї ж потужності. Крім того, він значно легший і компактніший. Оснащений перевіреною системою охолодження Starmix Bypass для вологого та сухого прибирання. Термін служби вугільних щіток – понад 800 годин!
- Функція продування з байонетним з'єднанням
- Завдяки новому гальму стоянки NSG можна швидко і надійно зафіксувати в паркувальному положенні - без допомоги рук, просто ногою. Він служить захисним кожухом, захищаючи шасі від пошкоджень та полегшуючи подолання перешкод. Крім того, ножне гальмо можна використовувати як ергономічну ручку для легкого і чистого спорожнення контейнера.
- Автоматичне імпульсне очищення фільтра та вбудована розетка для підключення електроінструменту.
- Всі аксесуари, що входять до комплекту, можна безпечно зберігати на пристрої.
- Намотування шланга з фіксацією
- Перемикач легко доступний на верхній частині контейнера. Він також дозволяє вибрати функцію автоматичного запуску (пилосос автоматично вмикається при включенні підключеного електроінструменту) та функцію вібрації.
Технічні особливості
| Основний фільтр | FPPR 3600 (поліестер) Пилоутримуюча здатність: 99,9%, арт. №413464 |
| Імпульсне очищення фільтра | так, під час перерв у роботі |
| Регулятор обертів | так, безступінчастий |
| Індикатор забруднення фільтра | Так |
| Розетка для підключення інструменту | Так |
| Паркувальне положення | Так |
| Намотування шланга з фіксацією | Так |
| Плавний пуск | Так |
| Датчик рівня рідини | Так |
| Склад аксесуарів | Так |
| Антистатична обробка | Так |
Технічні дані
| Споживана потужність(макс) | 1400 Вт |
| Витрата повітря | 69 л/сек |
| Розрідження/сила всмоктування | 259 мбар |
| Довжина мережевого кабелю з гумовою ізоляцією | 8 м |
| Об'єм контейнера (макс.) брутто/пил/вода | 32/28/21 л |
| Розміри (Д x Ш x В) | 430 x 390 x 640 мм |
| Потужність під'єднаного інструменту, макс. | 2400 Вт |
| Клас пилу | L |
| Маса | 9,6 кг |
| Радіус дії | 11,2 - 12,2 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starmix |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Розрідження | 259 мбар |
| Тип пилозбірника | Мішок, Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 32 л |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання потужності всмоктування | Так |
| Можливість збору рідини | Так |
| Функція видування | Так |
| Функція плавного старту | Так |
| Функція самоочищення фільтра | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 3.2 м |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Так |
| Відсік для зберігання насадок | Так |
| Радіус дії | 12 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Комплект для підключення електроінструментів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 9.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. розрідження | 28000 Па |
| Макс. швидкість пиловидалення | 4500 л/хв |
| Потужність інструменту, що підключається, макс. | 2400 Вт |
| Макс. об'єм резервуару/пилозбірника | 32/21 л |
- Ціна: 16 341 ₴







