Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прочные шлифовальные ленты Milescraft 65 x 410 мм зернистостью K150 для пластика, металла, дерева, окрашенных поверхностей и стекловолокна.
Преміальні шліфувальні стрічки зернистістю 150, призначені для шліфування пластику, металу, дерева, пофарбованих поверхонь та скловолокна. Інтегрована система смоляного зв'язування подовжує термін служби шліфувальної стрічки та стійка до вологості та тепла. Плавна робота в обох напрямках без розривів завдяки двонаправленому рівному з'єднанню.
Характеристики та переваги
- Для шліфування пластику, металу, дерева, пофарбованих поверхонь та інших матеріалів
- Стійкість до розтягування, розривів та щільне кріплення до основи
- Подвійне смоляне з'єднання для стійкості до тепла, вологості та розривів
- Для використання з Milescraft SandDevil 2.5 M-1606 та стрічковими шліфувальними машинами
Технічні дані
| Довжина стрічки | 410 мм |
| Ширина стрічки | 65 мм |
| Зернистість | K150 |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Вага | 0,064 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Шлифовальная лента |
| Градация | P150 |
| Область применения | Дерево, Пластик, Лак, Краска, Металл |
| Материал | Корунд |
| Зернистость | 150 |
| Влагоустойчивость | Да |
| Производитель | Milescraft |
| Країна бренду | США |
| Общие | |
| Длина | 410 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Единица измерения | Штука |
| Количество в упаковке | 3 |
- Цена: 407 ₴/комплект










