Описание
Характеристики
Информация для заказа
Инновационный дизайн гребенчатого прижима Milescraft FeatherBoard™ M-1406 обеспечивает стабильны натяг и максимальную фиксацию
Зменшіть віддачу, забезпечуючи належний та рівномірний натяг між заготовкою та напрямним упором електроінструменту або верстату за допомогою притиску FeatherBoard™. Достатньо універсальний, щоб використовувати його майже в будь-якій настільній пилі або фрезерному столі. Цей зручний запобіжний пристрій включає фіксаційні планки для пазів 5/8″ та 3/4″ (16 та 19 мм) та болти під Т-подібний паз для спільної роботи з вашим надійним електроінструментом, фрезерним столом або верстатом.
Інноваційна конструкція FeatherBoard™
- Рівномірний натяг надійно утримує заготовки біля напрямної електроінструменту під час пиляння або фрезерування.
- Унікальна конструкція попереднього натягу забезпечує рівномірні різи зі зниженою ймовірністю віддачі.
- Ергономічні ручки допомагають запобігти надмірному затягуванню та легко послаблюються.
- Конструкція фіксаційної планки з розділеною рейкою забезпечує максимальне утримання.
- Фіксаційні планки шириною 3/4″ та 5/8″ (16 та 19 мм) та болти під Т-подібний паз.
- Кріплення в комплекті для практично будь-якої операції.
- Можна встановити ліворуч або праворуч від інструменту вертикально або горизонтально.
Технічні дані
| Розміри притиску |
7.9″ x 6.3″ x .75″ |
| Ширина планок для фіксації | 5/8″ (16mm) та 3/4″ (19mm) |
| Матеріали | Пластик та метал |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Обработка материала | Дерево |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 19 мм |
| Вес | 0.41 г |
| Производитель | Milescraft |
| Країна бренду | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип запчасти | прижим |
- Цена: 1 416 ₴





