Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BS 18 QUICK (602217840) АКУМУЛЯТОРНИЙ ДРИЛЬ-ШУРУПОВЕРТ
18V; METABOX 145
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 QUICK - це легкий та компактний дриль-шуруповерт з потужним двигуном для швидкого свердління та загвинчування. Вкорочений корпус дає змогу ефективніше працювати в обмеженому просторі, а світлодіодне підсвічування з залишковим світінням дозволяє працювати в погано освітлених місцях. Технологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливу зарядку, оптимальне використання енергії та тривалий термін служби.
Система Metabo Quick забезпечує швидку зміну тримача та інструментальної насадки для проведення будь-яких робіт.
Переваги
- Легкий та компактний дриль-шуруповерт — укорочена конструкція для універсального використання.
- Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
- Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона
- Вбудоване підсвічування робочої зони
- Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч
- З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування й зберігання
- Сумісність з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Комплект поставки
- Швидкозмінний свердлильний патрон
- Гачок для носіння на ремені
- metaBOX 145
- без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Технічні дані:
| Тип акумуляторного блоку | Li-Ion |
| Напруга акумуляторного блоку | 18 V |
| Макс. крутний момент (м'який) | 24 Nm |
| Макс. крутний момент (жорсткий) | 48 Nm |
| Регулювання крутного моменту | 0.5 - 4.5 Nm |
| Ø свердління, сталь | 10 mm |
| Ø свердління, м'яка деревина | 20 mm |
| Кількість обертів холостого ходу | 0 - 450 / 0 - 1600 /min |
| Діапазон затиску свердлильного патрона | 1 - 10 mm |
| Вага (без акумуляторного блоку) | 0.93 kg |
| Вага (з акумуляторним блоком) | 1.3 kg |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 48 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.93 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
- Ціна: 3 499 ₴




