Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KH 18 LTX BL 24 (601713850) АКУМУЛЯТОРНИЙ 3-Х РЕЖИМНИЙ БЕЗЩІТКОВИЙ ПЕРФОРАТОР
18V; КАРТОННА КОРОБКА
Відкрийте для себе свободу роботи без кабелю
Перфоратори Metabo з живленням від акумулятора можуть успішно змагатися з мережевими перфораторами й відбійними молотками SDS-plus. Акумуляторні перфоратори, оснащені потужним ударним механізмом, характеризуються великим рівнем енергії одиничного удару, яка забезпечує швидке виготовлення отворів у бетоні й цегляній кладці. Для довбання можна також використовувати акумуляторні комбіновані перфоратори з відключенням обертання.
Переваги
- Дуже легкий компактний акумуляторний перфоратор з безщітковим двигуном для свердління без втоми у будь-якій робочій позі
- Максимальна потужність свердління, ефективність і довговічність за рахунок безщіткової технології і потужного ударного механізму
- Комбінований перфоратор з 3 функціями: Буріння, свердління та довбання
- Metabo VibraTech (MVT): вбудована система амортизації, що зменшує вібрацію для захисту здоров’я користувача
- Vario-Tacho-Constamatic (VTC) — повнохвильова електроніка для управління числом обертів залежно від властивостей матеріалу та його підтримки постійним під навантаженням
- Керований електронікою плавний пуск для точного початку свердління
- Запобіжна стопорна муфта: механічне роз'єднання привода при блокуванні свердла для безпечної роботи
- Світлодіодне робоче підсвічування для оптимального огляду місця свердління
- Свердління без пилу із зовнішнім пристроєм для видалення пилу ESA plus (приладдя)
- Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Комплект поставки
- Додаткова рукоятка з гумовим покриттям
- Обмежувач глибини свердління
- без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Технічні дані:
| Вид акумуляторного блоку | Li-Ion |
| Напруга акумуляторного блоку | 18 V |
| Максимальна енергія одного удару (EPTA) | 2.2 J |
| Максимальна кількість ударів | 4750 /min |
| Ø свердління в бетоні бурами | 24 mm |
| Ø свердління в кам'яній кладці свердлильними коронками | 82 mm |
| Ø свердління, сталь | 13 mm |
| Ø свердління, м'яка деревина | 30 mm |
| Кількість обертів холостого ходу | 0 - 1280 /min |
| Патрон | SDS-plus |
| Вага без акумуляторного блоку | 2.7 kg |
| Вага з акумуляторним блоком | 3.3 kg |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1280 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4750 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.2 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 82 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 332 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 230 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 12 499 ₴




