Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BS 18 LT BL Q (602334800) АКУМУЛЯТОРНИЙ БЕЗЩІТКОВИЙ ДРИЛЬ-ШУРУПОВЕРТ
18V 2X4AH LIHD; ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ASC 55; METABOX 145
Для найважчих варіантів застосування радимо вибирати акумуляторні дрилі-шуруповерти з безщітковими двигунами.
Система Metabo Quick забезпечує швидку зміну тримача та інструментальної насадки для проведення будь-яких робіт.
Переваги
- Безщітковий дриль-шуруповерт забезпечує оптимальну потужність в складних умовах застосування
- Система Metabo Quick: швидка зміна тримача та інструментальної насадки для проведення будь-яких робіт
- Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого просування робіт та найвищої ефективності при свердлінні та загвинчуванні шурупів
- Вбудоване підсвічування робочої зони
- Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
- Акумуляторний блок LiHD гарантує неймовірно високу потужність, тривалий час роботи та довговічність
- З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування й зберігання
- Сумісність з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Комплект поставки
- Швидкозмінний свердлильний патрон
- Швидкозмінний тримач біт
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- 2 акумуляторні блоки LiHD (18 В / 4,0 А·год)
- Зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED"
- metaBOX 145
Технічні дані:
| Тип акумуляторного блоку | LiHD |
| Напруга акумуляторного блоку | 18 V |
| Ємність акумулятора | 2 x 4 Ah |
| Макс. крутний момент (м'який) | 34 Nm |
| Макс. крутний момент (жорсткий) | 75 Nm |
| Регулювання крутного моменту | 0.7 - 8 Nm |
| Ø свердління, сталь | 13 mm |
| Ø свердління, м'яка деревина | 38 mm |
| Кількість обертів холостого ходу | 0 - 600 / 0 - 2100 /min |
| Діапазон затиску свердлильного патрона | 1.5 - 13 mm |
| Вага (без акумуляторного блоку) | 1.3 kg |
| Вага (з акумуляторним блоком) | 1.8 kg |
| Живлення | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 239 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2100 об/хв |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний крутний момент | 75 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Харчування | |
| Тип акумулятора | LiHD |
- Ціна: 15 999 ₴








